Kids en Koffie is een wekelijkse koffieochtend voor kinderen en hun moeders, vaders, opa’s, oma’s en andere verzorgers. Iedere maandagochtend staat de koffie en thee klaar en kun je andere ouders en kinderen ontmoeten, ervaringen delen en misschien wel nieuwe vriendschappen sluiten. 1 x per maand is er een thema en een knutselactiviteit.
2 – Gezonde hapjes maken met gewichtsconsulent Tessa Heijstek
9 – Knutselactiviteit
16 – Gesloten i.v.m. de voorjaarsvakantie
23 – Kinderen kunnen spelen
maart
2 – Knutselactiviteit
9 – Voorlezen
16 – Kinderen kunnen spelen
23 – Peutergym
30 – De Paashaas op bezoek
april
6 – Gesloten i.v.m. Tweede Paasdag
13 – Boekbezoek van Laartje
20 – Gesloten i.v.m. de meivakantie
27 – Gesloten i.v.m. de meivakantie
Voor kinderen én ouders
Tijdens de koffieochtenden zijn er altijd minimaal 2 gastvrouwen aanwezig. Zij zorgen dat alles klaar staat, bereiden de knutselactiviteiten voor en regelen koffie, thee en wat lekkers voor de kinderen.
Daarnaast biedt Kids & Koffie een ideale gelegenheid om andere ouders te ontmoeten en onderling ervaringen uit te wisselen.
De sfeer is informeel en laagdrempelig, en er is altijd ruimte voor een goed gesprek onder het genot van een kopje koffie. Als ouder kun je ook zelf aangeven welk thema je graag een keer op de agenda wilt zien.